חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו

חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו

בשנים האחרונות סרטים וסדרות דוקומנטריות הפכו למצרך מבוקש בקרב הצופים ברחבי העולם. הם הצליחו לחבר וליצור עניין בין יבשות ותרבויות. הכל בזכות הפקה טובה והבלטת הפן האנושי בו כל אחד יכול למצוא את הזווית שלו בסיפור. קבלו חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו 

בדרך לגזר דין סופי ומוחלט 

והנה עדכון מהפרשה שמטלטלת את ארצות הברית. 01/06/2024, אחד האנשים המרכזים בפרשה, צ'אד דייבל, הנביא, הורשע על ידי חבר המושבעים ברצח שלושה אנשים. מי הקורבנות?. מלבד את אשתו תמי דייבל הוא מואשם גם ברצח טיילי רייאן וג'יי ג'יי ואלו.  דייבל, שלא העיד במשפט, צפוי לגזר דין מוות על פי חוקי מדינת אוהיו.

עדכון ינואר 2024 – לורי ואלו יחד עם צ'אד דייבל, כוכבי הסדרה חטאי אמנו, עומדים למשפט על רצח תמי דייבל, אשתו של צ'אד. נזכיר לקוראים, כי מאז עליית הסדרה בנטפליקס, לורי נשפטה לשני מאסרי עולם עוקבים בגין חלקה ברצח ילדיה. על צ'אד דייבל מרחפת סכנת עונש מוות.

שני הנאשמים בפרשה נשפטו למאסר עולם ללא אפשרות להשתחרר. לקראת הקראת גזר הדין ספרה האם לורי ואלו כי לא בוצע על ידה או אחר רצח. למעשה, כך היא טענה, מדובר במימוש רצון האל.

סרטים חדשים נטפליקס ישראל 2022 חטאי אימנו רציחות יום הדין  

הסדרה חטאי אימנו רציחות יום הדין בנטפליקס ישראל יצא לאור בשנת 2022 והוא כולל עונה אחת. לאיזה ז'אנר הוא שייך?  תוכניות טלוויזיה על פשע לצפייה ישירה ללא הגבלה לבעלי מנוי. 

עוד באתר סיפורה של שפחה עונה 5 לצפייה ישירה 

חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו

חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו

מה רואים היום סדרה מומלצת בנטפליקס ישראל

ילדיה של לורי ואלו נעלמים, והחיפוש אחריהם חושף שורה של מקרי מוות חשודים, בעל חדש השותף לדעותיה על סוף העולם – ומעשה רצח.  

מי יצר את הסדרה? סדרה תיעודית מרתקת מהיוצרת סקיי בורגמן, הבמאית המוערכת של "נחטפה לנגד עיניהם" ו"הנערה שבתמונה".

עוד באתר רשימת דיירים האח הגדול 2024 אתר ההצבעות 

לורי ואלו האימא של הפחד עלי אדמות 

כיום מדובר ברוצחת מורשעת. אם תשאלו אותי, מתוך צפייה בהכרעת גזר הדין שלה במשפט הראשון, ראיתי אישה שמדברת בצורה הזויה. היא מספרת על פגישות עם ילדיה לאחר שאבדו את חייהם, מנותקת ( או שלא ), ובעיקר ממוקדת בעצמה.

לורי ואלו חטאי אימנו צילום מסך יוטיוב

לורי ואלו חטאי אימנו צילום מסך יוטיוב

פרקים מלאים של נטפליקס לצפייה ישירה 

הפרק הראשון  ה-144,000 50 דקות 
בני משפחה, חברים ומומחים מספרים על השינוי שחל בלורי, שהפכה מאם חמה ואוהבת לחסידה של אידיאולוגיה אפוקליפטית קיצונית. 

רוחות אפלות פרק 2 בעונה 1. 51 דקות
ההתנהגות המוזרה של לורי – והשיטה המשונה שהיא מאמצת לדירוג אנשים – מעלות חשש לשלומם של בני משפחתה. בהמשך נחשפים גילויים מחרידים.

אימא יודעת   פרק 3 בעונה 1 לצפייה ישירה 40 דקות
ילדיה של לורי נעדרים, התקשורת כמרחקה, והחקירה המתמקדת בלורי ובצ'אד מלבה את החשדות.

צפו בווידאו חטאי אימנו רציחות יום הדין דוקו חדש בנטפליקס צפו בווידאו

דיווחים שוטפים סדרות מומלצות נטפליקס ישראל 2024. בכל יום רשימת סדרות וסרטים מומלצים לצפייה עם קישורים סודיים לתוכן מספר 1 ברשת. מה רואים היום?. בית הדרקון עונה 1. נשארנו במתח?. צפו בסדרה משחקי הכס בית הדרקון לצפייה ישירה.

על מה עוד נמליץ לגולשים? חדש בדוקו נטפליקס 2024 אי הזאבים מבט על האי ונקובר הפראי והמופלא שבו האוקיינוס מזין את כל עולם החי, מהעיטים הקירחים שיוצאים לדיג עד לזאבים השוחים במים הקפואים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *