גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס

גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס

מי שצפה בכותר הקודם אודות ג'פרי אפשטיין חייב לעצמו צפייה ישירה של תכנית הדוקו החדשה אשר עולה באפליקציה. למה?. זה למעשה הכותר שמסכם את הפרשיה העגומה ומביאה נחמה מעטה וצדק. קבלו את גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס.

על חלקה באירועים נידונה מקסוול ל 20 שנות מאסר.

אבא עשיר ייחוס משפחתי וסודות אפלים גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס

סדרות סרטים צפו בווידאו 2022. לצפות בלי הגבלה לבעלי מנוי חודשי. מי יכול לצפות?. מנויים שהתקינו את האפליקציה בטלפון חכם, מחשב או טלוויזיה חכמה. האם פתוח גם לבעלי חבילה בסיסית בנטפליקס?. כן.

מה על המסך?.על מה התכנית החדשה?. 

סדרה תיעודית המביאה עדויות מפיהן של שורדות ומלווה את משפטה של אשת החברה גיליין מקסוול, שותפתו לדבר עברה של ג'פרי אפשטיין המואשמת בסחר בנשים למטרת מין.

עוד באתר הועידה הסרט על ועידת ואנזה צפו בווידאו עם מקסימילאן ברוקנר

ליסה בריאנט, הבמאית של "ג'פרי אפשטיין: עושר מחריד", חוזרת לעמוד מאחורי המצלמה – והפעם יחד עם המועמדת לאמי מייקן ביירד.

מה עוד אפשר לספר על התכנית?. משך 1 שעות 41 דקות. זאנר: כותרי תעודה ביוגרפיים, מתי בנטפליקס?. 25/11/2022.

גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס

גיליין מקסוול עושר מחריד לצפייה בנטפליקס

מי את המדאם של אפשטיין?. כמה שנות מאסר נגזרו עליה?. 

אז בואו נודה על האמת. מדובר באישה עשירה, ילידת אנגליה, בעלת ייחוס משפחתי. אבא שלה, רוברט מקסוול, היה טייקון תקשורת בריטי. הוא היה עשיר יותר ממה שאנחנו יכולים לתאר. למה?. כי אז לא היו כל כך הרבה אנשים עשירים, ואלו שהיו שלטו בתקשורת ביד רמה. אבל אז קרה דבר נורא, מבחינתה לפחות.

מקסוול העשיר נפרד מהעולם בצורה מסתורית. איך זה השפיע על Ghislaine Noelle Marion?. כלה בור הכסף, והאישה שלא עבדה יום אחד בחייה, הייתה צריכה למצוא דרך לממן את החיים הטובים אליהם התרגלה. אגב ישנם הסברים נוספים, אבל לצורך הדיון אודות הסדרה החדשה, זה בהחלט מספיק.

אז מה קרה לה בסוף?. זהירות ספוילר. לאחר מרדף ברחבי ארצות הברית של אמריקה היא נתפסה. היא הושמה בבית המעצר ולאחר משפט מתוקשר היא נדונה ל 20 שנות מאסר. עכשיו היא תמשיך לחיות על חשבון משלם המיסים בארצות הברית של אמריקה.

צפו בווידאו  סדרת ההמשך מקסוול עושר מחריד לצפייה ישירה בנטפליקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *