אזור העניין סרט חדש צפו בווידאו האמת על רודולף הס ואשתו הדוויג

אזור העניין סרט חדש צפו בווידאו האמת על רודולף הס ואשתו הדוויג

לא כל יום מתייצב מול המסכים וקהל צופי הקולנוע סרט עם אמירה היסטורית. העיסוק במפקדי השלטון הגרמני והשואה אף פעם לא היה קל. מה בכתבה?. ביקורת סרטים חדשים, אזור העניין סרט חדש צפו בווידאו האמת על רודולף הס ואשתו הדוויג. 

מי היה רודולף הס?. אזור העניין סרט חדש צפו בווידאו

הקצין הנאצי הבכיר התחיל את דרכו במפלגה הנאצית ב-1920. אבל לא היה עוד סתם סתם קצין בכיר. בכלא לנדסברג הוא היה סופר הצללים שסייע להיטלר, יימח שמו, לכתוב את הספר מיין קאמפף.  בהמשך הדרך הוא זכה בתפקיד סגן פיהרר. 

עוד באתר יצירת תמונות עם בינה מלאכותית אתרים מומלצים

במשך השנים ירדה קרנו והוא מצא את עצמו בתפקידים חסרי חשיבות בשלטון הגרמני. אבל הם הס לא השלים עם המצב. לכן כאשר נקרא לפקד על השמדת יהודי הונגריה בשנת 1944 הוא התייצב לתפקיד ומלא אותו. ללא היסוס. 

אז במה מחדש הסרט אזור העניין?. אשת הקצין מגדלת שומר וסלק באחוזה ליד מחנה הריכוז 

מדובר באחד הסרטים המדוברים של השנים האחרונות, הוקרן לראשונה בפסטיבל קאן. הסרט מביא את סיפורם של מפקד אושוויץ רודולף הס ואשתו הדוויג, שחיים את חייהם ומנסים להגשים את חלומותיהם עבורם ועבור משפחתם, בבית גדול עם גינה, לצד המחנה.

הבריחה שנכשלה, התפיסה והסוף הראוי לפושע הנאצי – חפש את האישה 

בסופה של המלחמה, כמו מנהיגים נאצים אחרים, הס ניסה להיעלם. חלק מחבריו נעלמו ללא עקבות. אבל הוא נלכד בשנת 1946. איך בדיוק?. לאחר שאשתו, שתופסת חלק מהעלילה בסרט החדש, היא זו שהסגירה את מקום מחבואו. 

אולי יעניין אתכם גם קצבאות מרץ 2024 ביטוח לאומי תאריכי תשלום מעודכנים

הקצין היהודי שמצא את הקצין הנאצי

אז כיצד זהו הכוחות הבריטיים את הס?.   הזיהוי התאפשר הודות לטבעת הנישואים שלו. היה זה דווקא קצין יהודי בשם קארל אברהמס. האחרון, שככל הנראה היה כבר מנוסה ובקיא במנהגי הגרמנים, בדק את טבעת הנישואים של המפקד המתחזה, ובחלקה  של הטבעת התגלתה חריטה עם השמות “רודולף” ו”הדוויג”, שם אשתו. 

צפו בווידאו אזור העניין הסרט על רודולף הס ואשתו הדוויג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *